Rytuał Nashi Argan

Rytuał Nashi Argan to niezwykły zabieg w naszym salonie!

Nasz rytuał to 5 kroków, które zapewnią Twoim włosom niesamowitą dawkę odżywczej energii!  Sprawiając, że będą zdrowsze, miękkie i pełne blasku. A to wszytko dzięki tylko 5 kosmetykom linii HAIR CARE.

Głównymi składnikami kosmetyków Nashi Argan jest olej lniany. Uzyskiwany jest przez tłoczenie na zimno nasion lnu. Nasiona te uprawiane były już przed naszą erą w krajach bliskiego wschodu. Z historią człowieka len związany jest już od 5ooo lat! Znany jest z unikalnych właściwości pielęgnacji włosów, które zawdzięczamy grupie cennych składników. Zawiera do 90% nienasyconych kwasów tłuszczowych w tym Omega 3 i Omega 6, które występują w idealnej proporcji. Ich niedobór w organizmie człowieka powoduje osłabienie struktury włosa i rozdwojenie się końcówek. Olej lniany wyraźnie poprawia kondycję włosów, domykając łuski włosów na całej ich długości.

Czym jest organiczny olej arganowy?

Argania żelazna – drzewo arganowe nazywane drzewem życia ze względu na liczne właściwości, zostało dodane do Listy Światowego Dziedzictwa UNESCO i występuje tylko w Maroku. Olej znajdujący się wewnątrz pestek owoców, tłoczony na zimno używany jest od czasów starożytnych przez Berberów – rdzennych mieszkańców Maroka słynących ze swoich błyszczących włosów, nieustannie narażonych na pustynne słońce.

Olej arganowy organiczny:

  • uważany za eliksir młodości
  • bogaty w witaminę E
  • ma właściwości antyoksydacyjne
  • zawarte w nim kwasy tłuszczowe odżywiają i chronią włosy przed wypłukaniem się koloru (omega3 i 6)
  • włosy są nawilżone i odżywione

KONTAKT

GDZIE JESTEŚMY
Studio EOS
ul. Jankego 82
40-616 Katowice
ZADZWOŃ DO NAS
Telefon: 511 866 662
Telefon: 32 793 46 15
Email: recepcja@studioeos.pl
GODZINY PRACY
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 16:00
Niedziela: zamknięte