Strzyżenie damskie

Strzyżenie damskie – cięcie zawsze zgodne z obowiązującymi trendami, dobierane pod oczekiwania poszczególnej klientki. Usługa zawsze wykonywana z myciem włosów, dodatkowo istnieje możliwość stylizacji fryzury (modelowania).

Nasi fryzjerzy nieustannie szkolą się z najnowszych trendów z strzyżeń. Oddaj się w ręce naszych profesjonalistów. Pragniesz wyglądać wyjątkowo? Trafiłaś idealnie! Pozwól nam pokochać swoje włosy na nowo!

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdej klientki. Przed umyciem włosów zapraszamy Cię na stanowisko, aby przeprowadzić konsultację. Oceniamy stan Twoich włosów oraz ich fakturę, bierzemy pod uwagę czas, który możesz codziennie poświecić na ułożenie fryzury. Na tej podstawie dobieramy idealną fryzurę, dopasowaną do Twoich potrzeb.

Trwała

Marzysz o pięknych i sprężystych lokach? Ten zabieg jest dla Ciebie!

Dzięki płynom marki L’Oreal Dulcia Advanced powstaje na włosach warstwa ochronna zapobiegająca utracie wilgoci. Włosy będą się łatwo rozczesywać, a loki będą elastyczne, gdyż zawsze dobieramy odpowiednią moc produktu do gatunku włosa.

Zabieg polega na zmianie struktury włosa z prostej na kręconą za pomocą wałków i środków chemicznych, które z biegiem czasu wypłukują się z łuski włosa. W salonie styliści przeprowadzają zabiegi na profesjonalnych produktach marki L’Oreal.

Modelowanie – jest to profesjonalna stylizacja fryzury za pomocą produktów i narzędzi fryzjerskich.

Oddaj się w ręce naszych specjalistów i pozwól im wyczarować idealną stylizację dla Ciebie.

Koloryzacja – to zmiana koloru włosów przy użyciu odpowiednich produktów chemicznych. Do usługi koloryzacji wykonujemy strzyżenie w prezencie.

Wyróżniamy trzy podstawowe rodzaje koloryzacji włosów:

  • Trwała koloryzacja włosów – umożliwia maksymalnie trwały efekt , gdyż pigment wnika głęboko w strukturę włosa. Koloryzacja taka pozostaje we włosie do czasu odrośnięcia lub ścięcia pofarbowanych włosów.
  • Półtrwała koloryzacja włosów – w przypadku tej koloryzacji pigment nie wnika w głąb struktury włosa, ale osadza się na jego powierzchni. Zmywa się od kilku do kilkudziesięciu myć włosów.
  • Zmywalna koloryzacja – do wykonania takiej koloryzacji używamy zmywalnych produktów, które barwią włosy powierzchniowo i bardzo szybko zmywają się pod wpływem mycia.

W naszym salonie pracujemy na profesjonalnych produktach marki L’Oreal, Joico, By Fama, Milkshake oraz Montibello.

Dekoloryzacja – Polega na usunięcięciu za pomocą specjalistycznego preparatu rozjaśniającego sztucznych lub  naturalnych pigmentów z włosów.

W salonie przeprowadzamy usługę bezpiecznej dekoloryzacji. Nasze preparaty zawierają składniki pielęgnującą łuskę włosa.

Jeżeli na włosach są pozostałości różnych farb, zwłaszcza tych sklepowych, powinnaś uzbroić się w cierpliwość.  Fryzjer po ocenie stanu włosa może stwierdzić jaki uzyskamy stopień dekoloryzacji, a także ile zabiegów trzeba przeprowadzić do uzyskania oczekiwanego efektu. Należy mieć na uwadze, że bezpieczna dekoloryzacja to rozjaśnienie włosów o kilka tonów. Po zastosowaniu dekoloryzacji możemy nałożyć kolor, który docelowo chcemy uzyskać.

Nasi styliści udzielą szczegółowych informacji jak należy dbać o włosy poddane zabiegowi dekoloryzacji, gdyż nawet najdelikatniej przeprowadzony zabieg ma wpływ na strukturę i jakość włosów.

Baleyage – dzięki tej koloryzacji nasi styliści  mogą uzyskać różne efekty dopasowane do wymagań klientek:

  • Subtelną wersję ombre – sombre, która delikatnie rozświetla fryzurę.
  • Piękną głebie koloru i doddac objetosci włosom – flamboyage.
  • Trójwymiarowośc koloryzacji za pomocą kilku odcieni farb o zbliżonej tonacji.

Usługa baleyage wykonywana jest na włosach naturalnych , w usłudze baleyage i koloryzacja dodatkowo poddawane są koloryzacji pozostawione miedzy foliami wlosy.

W naszym salonie pracujemy na profesjonalnych produktach marki L’Oreal, Joico, By Fama, Milkshake oraz Montibello.

KONTAKT

GDZIE JESTEŚMY
Studio EOS
ul. Jankego 82
40-616 Katowice
ZADZWOŃ DO NAS
Telefon: 511 866 662
Telefon: 32 793 46 15
Email: studioeos@interia.pl
GODZINY PRACY
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 16:00
Niedziela: zamknięte