Thermocut – strzyżenie gorącymi nożyczkami

Thermocut to wykonanie korzystnego dla końcówek włosów cięcia. Gorące nożyczki jaguar thermocut sprawiają, że końcówki włosów nie zostają pozbawione naturalnych substancji natłuszczających, a każdy pojedynczy włos nie traci naturalnej wilgotności. Metoda jest doskonała do cięcia włosów cienkich, jak i grubych.

Strzyżenie gorącymi nożyczkami wspomaga końcówki włosów i powoduje, że samoistnie powracają do swego naturalnego stanu dzięki wsparciu samoistnych procesów regeneracji. Gorące nożyczki powodują domknięcie łuski włosa i brak możliwości tracenia przez niego substancji odżywczych. Zapobiega to powstawaniu rozdwojonych końcówek i negatywnym skutkom zabiegów takich jak suszenie włosów za pomocą gorącego powietrza. Skorzystaj z najlepszych nożyczek termicznych i zadbaj o kompleksową pielęgnację włosów.

thermocut strzyzenie gorącymi nożyczkami

Czym są gorące nożyczki?

Gorące nożyczki to potoczna nazwa urządzenia i metody, jaką jest thermocut tcc carecut. Rezultaty cięcia takim sposobem są o wiele korzystniejsze niż w przypadku zwykłego strzyżenia. Urządzenie to w wyniku wysokiej temperatury nożyczek sięgającej nawet 150 stopni Celsjusza powoduje, że pojawia się możliwość wykonania idealnie precyzyjnego cięcia w zależności od danego rodzaju włosów.

Jaguar Thermocut tcc carecut przypomina swoim wyglądem zwykłe nożyczki fryzjerskie. Gorące nożyczki jaguar są jednak wyposażone w przewód połączony z niewielkim panelem sterowniczym. Świetne efekty cięcia metodą themocut możliwe są do osiągnięcia dzięki ustawieniu temperatury adekwatnej do rodzaju i kondycji, w jakiej są włosy.

Nożyczki thermocut wyposażone są w specjalną powłokę wykonaną ze specjalnego tworzywa, która chroni końcówki włosów. Metodę cięcia z wykorzystaniem gorących nożyczek należy stosować jednak wyłącznie w salonie fryzjerskim. Kluczowe w uzyskaniu spektakularnych efektów jest też doświadczenie fryzjera.

Jak na włosy działają gorące nożyczki?

Innowacyjne narzędzie fryzjerskie, jakim jest jaguar thermocut nie ingeruje w strukturę włosa. Jednocześnie świetnie wpływa na kondycję włosów, nie pozbawia ich naturalnej wilgotności ani substancji natłuszczających oraz zatrzymuje wewnątrz włosa wszystkie substancje odżywcze.

Włosy stają się też pełne blasku i połysku niezależnie od tego, czy strzyżenie gorącymi nożyczkami dotyczy krótkich, czy długich włosów. Dzięki zatrzymaniu naturalnej wilgoci włos skutecznie powraca do swojego doskonałego stanu. Zadowolone klientki to potwierdzają nawet w przypadku, gdy ich włosy przed zastosowaniem cięcia gorącymi nożyczkami były w naprawdę złym stanie.

Wysokie temperatury już po pierwszym strzyżeniu pozostawiają włosy w świetnej kondycji. Poziom substancji odżywczych utrzymany poprzez zastosowanie gorących nożyczek sprawia, że regularne podcinanie jest w stanie perfekcyjnie zregenerować nawet najbardziej zniszczone włosy.

fryzura gorącymi nożyczkami

Na czym polega zabieg thermocut?

Nożyczki thermocut wykorzystywane są tak, jak tradycyjne nożyczki fryzjerskie. Można je stosować zarówno na części fryzury, jak i na całej długości włosów. Precyzyjne wykonanie cięcia metodą thermocut możliwe jest w przypadku takich samych oczekiwań jak przy tradycyjnym strzyżeniu. Włosy i ich końcówki pozostają jednak po takim zabiegu w nieporównywalnie lepszej kondycji.

Cięcie thermocut odbywa się za pomocą nożyczek podłączonych do specjalnego sterownika. Po ocenie kondycji i rodzaju włosów przez fryzjera ustawiana jest pożądana temperatura urządzenia, co powoduje, że strzyżenie jest precyzyjnie wykonane, idealnie równe i pozwala na pełną regenerację włosów bez stosowania kosztownych i skomplikowanych zabiegów.

Efekty strzyżenia gorącymi nożyczkami

Nożyczki thermocut gwarantują solidne wykonanie strzyżenia i całkowite bezpieczeństwo dla włosów. Jednocześnie jest to możliwość uszczelnienia każdego włosa z osobna, co pozwala zachować ich naturalną wilgotność i możliwość samoistnej regeneracji.

Strzyżenie włosów pozwala usunąć rozdwojone i zniszczone końcówki oraz zmobilizować je do procesów regeneracyjnych. Jeżeli stosowanie różnych masek i kosztownych odżywek na włosy jest kłopotliwe, trudno jest zachować regularność tych zabiegów, idealna jest właśnie metoda thermocut.

Strzyżenie thermocut polecana jest szczególnie tym osobom, które borykają się na co dzień z takimi problemami, jak rozdwojone końcówki, suchość i łamliwość włosów, puszenie, mała objętość, strzępienie czy zniszczenie wskutek częstego stylizowania.

Regularne stosowanie strzyżenia gorącymi nożyczkami jest doskonałym sposobem na odnowienie struktury włosa bez użycia chemii, skomplikowanych i drogich terapii oraz wielu godzin spędzonych w salonach fryzjerskich czy gabinetach specjalistycznych.

thermocut fryzura ślubna

Czy strzyżenie gorącymi nożyczkami jest bezpieczne?

Wiele mówi się dziś o niekorzystnych skutkach stosowania na włosy wysokich temperatur. Jednak w przypadku używania gorących nożyczek do cięcia jest zupełnie inaczej. Jest to urządzenie stworzone przez specjalistów i jego skuteczność potwierdzona została wieloma badaniami.

Gorące nożyczki skonstruowane zostały z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu ich wpływ na włosy jest zbawienny. Jest to więc urządzenie całkowicie bezpieczne dla każdego rodzaju włosów pod warunkiem, że ustawione zostanie przez doświadczonego fryzjera. Wówczas strzyżenie gorącymi nożyczkami przynieść może tylko ogromne korzyści i spektakularne efekty.

Cena strzyżenia gorącymi nożyczkami

Wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego, że jeżeli coś jest dobre, bezpieczne i przynosi spektakularne efekty, to musi być bardzo drogie. I tutaj wszystkie osoby, które chcą skorzystać ze strzyżenia z użyciem gorących nożyczek, spotkają się z ogromną niespodzianką.

Chociaż cena samego urządzenia oscyluje w granicach kilku tysięcy złotych, strzyżenie z zastosowaniem tej metody niekiedy niewiele różni się pod względem ceny od tradycyjnego strzyżenia. Zazwyczaj jest to kilkadziesiąt złotych więcej niż cięcie metodą tradycyjną. Jednak w porównaniu z licznymi zabiegami nawilżającymi, odżywiającymi i regeneracyjnymi taka dopłata jest niemalże nieodczuwalna.

Ponadto w czasie pomiędzy kolejnymi podcinaniami włosów stosowanie różnych zabiegów stylizacyjnych nie jest dla włosów aż tak agresywne, jak podczas tradycyjnego sposobu strzyżenia. Dlatego strzyżenie gorącymi nożyczkami to usługa, z której skorzystać powinien każdy, komu zależy na zdrowych i pełnych blasku włosach.

KONTAKT

GDZIE JESTEŚMY
Studio EOS
ul. Jankego 82
40-616 Katowice
ZADZWOŃ DO NAS
Telefon: 511 866 662
Telefon: 32 793 46 15
Email: recepcja@studioeos.pl
GODZINY PRACY
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 16:00
Niedziela: zamknięte