Bandaże Arosha

Skuteczne wyszczuplenie oraz wymodelowane ciało to pragnienie każdej kobiety. Zabieg bandażami Arosha to wielokierunkowe rozwiązanie dla osób borykających się z problemami skórnymi oraz nadmiernym gromadzeniem tkanki tłuszczowej.

Ten zabieg wyszczuplający nie tylko pomaga w walce z cellulitem włóknistym, ale także odżywia i ujędrnia ciało. Zapewnia skuteczne efekty z gwarancją relaksu oraz odprężenia.

bandaże arosha

Co to są bandaże Arosha?

Bandaże Arosha to nowoczesne rozwiązanie w medycynie estetycznej. Bandaże wykonane są z delikatnej bawełny nasączonej obficie aktywnymi składnikami, które w trakcie zabiegu przenikają w głąb skóry. Stopniowe wchłanianie substancji aktywnych odbywa się dzięki temu stopniowo i efektywnie.

Jak wygląda zabieg z użyciem bandaży Arosha?

Na procedurę składa się kilka etapów. Na początku przygotowuje się skórę do zabiegu poprzez masaż na sucho odpowiednią szczotką. Jest to tak zwany suchy peeling. Proces ten pobudza ciało, wspomaga krążenie krwi i układ limfatyczny. Ponadto odpowiednio dobrane preparaty zostają lepiej przyswojone w głębsze partie skóry.

W kolejnym kroku następuje aplikacja peelingu zawierającego różnego rodzaju kwasy złuszczające. Najczęściej są to kwasy z grupy AHA, m.in. kwas glikolowy. Chodzi o to, aby jak najdokładniej oczyścić skórę z martwych komórek naskórka. Wzmaga to także penetrację składników aktywnych. W końcowym etapie bandażuje się ciało. W zależności od celu bandażowania, wskazań i rodzaju problemu, dobiera się odpowiedni zestaw bandaży – drenujące, wyszczuplające lub antycellulitowe. Na końcu następuje wmasowanie odpowiednio dobranego kremu. Dzięki różnorodności bandaży można w łatwy sposób dostosować terapię dla indywidualnego klienta.

Co dają bandaże Arosha?

Zabieg z bandażami Arosha wiąże się z wieloma zaletami i korzyściami dla organizmu. W zależności od rodzaju użytych bandaży oraz użytej substancji aktywnej zabieg stymuluje przemianę materii, a poprzez wzmożony proces rozkładu trójglicerydów usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej. Co więcej, wspomaga drenaż limfatyczny, poprawia mikrokrążenie krwi, a dzięki temu likwiduje obrzęki i redukuje zastoje płynów.

Czas trwania zabiegu zazwyczaj trwa około 60 min. Procedurę można wykonać jednorazowo, natomiast najbardziej satysfakcjonujące i spektakularne efekty daje seria zabiegów, wykonanych w odstępach 4- 6 dni. Natomiast jeśli zastanawiasz się, na jakie okolice ciała można stosować bandaże Arosha, odpowiedź jest bardzo prosta — bandaże stosujemy do wybranych partii ciała, m.in. nogi, pośladki, brzuch, ramiona lub biust. Ciało jest modelowane, następuje pobudzenie metabolizmu, zmniejsza się cellulit oraz rozstępy, rozluźniają się mięśnie. Jeśli chodzi o obszar klatki piersiowej, to procedura ta daje szczególne korzyści, do których należą przede wszystkim poprawa elastyczności biustu.

Wskazania do wykonania zabiegu

Oprócz chęci do ogólnej poprawy kondycji skóry, bandaże Arosha pomogą Ci się pozbyć takich problemów jak:

  • cellulit,
  • obrzęki i spuchnięta skóra – pomaga złagodzić objawy spowodowane nadmierną retencją wody,
  • zwiotczenia,
  • nadmiernie zgromadzona tkanka tłuszczowa.

Procedura niweluje wymienione wyżej wymienione dolegliwości, a efekty widoczne są już od pierwszego zabiegu. Dodatkowo to rozwiązanie pielęgnacyjne niesie ze sobą relaks oraz odprężenie, dzięki czemu jest nie tylko wysoce funkcjonalne i praktyczne, ale także przyjemne.

Przeciwwskazania

Pomimo tego, że sam bandaż nie uciska skóry oraz jej nie odwadnia, zabiegu nie należy go wykonywać w następujących sytuacjach:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • uczulenie i alergie na składniki bandaży,
  • rany oraz skaleczenia w miejscach zabiegu,
  • aktywne infekcje,
  • zaburzenia krążenia i choroby serca,
  • inne choroby skóry.

Dlaczego warto wybrać bandaże Arosha – moc składników aktywnych

Zabieg daje spektakularne i wielokierunkowe efekty w krótkim czasie, dlatego sprawdzi się przed ważnymi uroczystościami. Ujędrnienie, wyszczuplenie, wysmuklenie oraz wymodelowanie ciała to główne korzyści i rezultaty, jakie dają bandaże Arosha.

Profesjonalne i specjalistyczne składniki aktywne, dzięki dostosowaniu do potrzeb danej skóry dają oczekiwane rezultaty. Jeśli chcesz zredukować cellulit i tkankę tłuszczową, warto wybrać substancje o działaniu pobudzającym oraz stymulującym przemianę materii, takie jak kofeina, guarana czy L-karnityna. Składniki roślinne takie, w tym wąkrtotka azjatycka czy zielona herbata również przyczyniają się do efektywnej walki z cellulitem, zarówno włóknistym, jak i obrzękowym. W zależności od potrzeb, specjaliści medycyny estetycznej pomogą Ci dostosować spersonalizowane protokoły zabiegowe. Co więcej, zabieg można łączyć z innymi procedurami, takimi jak presoterapia czy masaż próżniowy Icoone Laser.

Zalecenia po zabiegu

Bardzo istotne jest, aby bezpośrednio po zabiegu bandażami Arosha stosować się do zaleceń, o jakich mówi lekarz. Należą do nich m.in. wykonywanie suchego peelingu, nakładanie profesjonalnego kremu, które gwarantują skuteczność i lepszą wchłanialność aktywnych składników. Warto także stosować zrównoważoną dietę o niskiej zawartości tłuszczów i cukrów, wzbogaconą o pełnowartościowe białka, warzywa i owoce.

Bardzo ważnym aspektem jest także odpowiednie nawodnienie – najlepiej wypijać minimum dwa litry wody dziennie. Podtrzymywanie aktywności fizycznej i jakikolwiek ruch polepsza wchłaniania preparatów stosowanych podczas zabiegu i natleni cały organizm.

Zabiegi bandażami Arosha stanowią innowacyjne podejście w dziedzinie medycyny estetycznej, oferując kompleksowe rozwiązania dla osób dążących do wymodelowania sylwetki i poprawy kondycji skóry. Nie tylko zwalczają cellulit, ale także odżywiają oraz ujędrniają skórę, oferując jednocześnie relaks i odprężenie.

KONTAKT

GDZIE JESTEŚMY

Studio EOS
ul. Jankego 82
40-616 Katowice

ZADZWOŃ DO NAS

Telefon: 511 866 662
Telefon: 32 793 46 15
Email: recepcja@studioeos.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 16:00
Niedziela: zamknięte