Depilacja woskiem Katowice

Depilacja woskiem to jeden z najczęściej wybieranych sposobów na pozbywanie się niechcianego owłosienia. Jest ona skuteczna, ponieważ za jednym razem pozbywamy się praktycznie wszystkich włosków. Jednak tylko przeprowadzona w prawidłowy sposób, za pomocą specjalistycznego wosku, jak w naszym salonie, będzie zadowalająca.  Zapraszamy zatem do zapoznania się z opisem naszego zabiegu depilacji.

depilacja-woskiem

Na czym polega depilacja woskiem?

W salonie Eos wykonujemy depilację woskiem o podwyższonym standardzie, podobnie jak w innych katowickich salonach kosmetycznych, jednak my możemy pochwalić się nieco inną techniką.

Jest to zabieg, który przede wszystkim wykonywany jest przez profesjonalny personel, z którego słynie nasza depilacja woskiem. Nasze specjalistki zawsze służą radą i pomocą, co przekłada się nie tylko na jakość zabiegu, ale również na jego skuteczność. W trakcie zabiegu nasi profesjonaliści z zakresu beauty instruują gości naszego salonu, jakie są zalecenia dotyczące depilacji woskiem, szczególnie jeśli chodzi o wrażliwsze partie skóry, w tym wąsik.

Wosk w trakcie zabiegu nie jest gorący i bardzo szybko stygnie, co jeszcze bardziej wpływa na komfort naszych zawsze zadowolonych klientek i klientów. Warto na zabieg udać się z zapuszczonymi włoskami, by wosk mógł jeszcze lepiej do nich przywrzeć.

Nasz sprzęt i standardy podczas depilacji

Depilacja woskiem należy do usług beauty, które należą zazwyczaj do nieprzyjemnych.  U nas nie jest to zabieg nieprzyjemny, a wraz ze wskazówkami obsługi, może nawet uchronić wielu z naszych klientów przed wrastaniem włosków i podrażnieniami w trakcie zabiegu.

Dzieje się tak, ponieważ salon Eos pracuje na najlepszym, opatentowanym wosku do depilacji, a mianowicie na Lycon, którego uwielbiają nawet największe gwiazdy. Depilacja Katowice Lycon pozwala na usuwanie nawet 1 milimetrowych włosków, bez podrażnień i bólu. Lycon to wosk o bardzo przyjemnej konsystencji, składającej się z olejków aromaterapeutycznych, naturalnych żywic, wosku pszczelego.

Podczas depilacji wosk kurczy się i jest na tyle przyczepny, by w miarę bezboleśnie pozbyć się włosów ze skóry całego ciała, czy też okolic bikini. Depilacja woskiem obejmuje również takie partie jak nogi, łydki, twarz, a także uda, plecy oraz pachy. Zabieg nie podrażnia skóry, nawet jeśli chodzi o usuwanie w okolicach bikini.

Zapraszamy zatem do rezerwacji zabiegów w naszym salonie beauty, gdzie depilacja brazylijska cena jest zawsze atrakcyjna, a satysfakcja z zabiegu, jak i obsługi jest na światowym poziomie. Podobnie jest z innymi zabiegami, co mogą Państwo prześledzić na naszej stronie.

KONTAKT

GDZIE JESTEŚMY
Studio EOS
ul. Jankego 82
40-616 Katowice
ZADZWOŃ DO NAS
Telefon: 511 866 662
Telefon: 32 793 46 15
Email: recepcja@studioeos.pl
GODZINY PRACY
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 16:00
Niedziela: zamknięte