Indiba Deep Beauty

młoda-azjatka-biała-bielizna-z-stonowanym-sylwetką-smukłą-sylwetką

Indiba Deep Beauty to nowoczesna technologia, która optymalizuje aktywność tkankową, przywraca fizjologię komórki i sprawia, że zostają zapoczątkowane naturalne procesy regeneracyjne. Dzięki temu możliwe staje się modelowanie sylwetki i redukcja tkanki tłuszczowej, widoczna poprawa uelastycznienia skóry, a także wzrost prawidłowego nawodnienia skóry.

Indiba Deep pozwala na osiągnięcie zauważalnych efektów już po jednym zabiegu. To innowacyjny, nieinwazyjny i przełomowy sposób działania w przypadku usuwania tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry, jak i wykorzystywany w celu niwelowania zmarszczek.

Technologia INDIBA

Technologia Indiba Deep Beauty oparta jest na systemie emitującym nieinwazyjny prąd radiofrekwencyjny (RF) o częstotliwości 448 kHz. Dzięki temu można wytworzyć fizjologiczną równowagę komórkową. Stan ten optymalizuje aktywność tkankową, nie zaburza fizjologii komórki, doprowadzając do jej rozrywania, ale do stymulacji i pobudzenia do naturalnej odbudowy.

W odróżnieniu od innych zabiegów, gdzie wykorzystywana jest radiofrekwencja, w przypadku Indiba Deep Beauty włókna kolagenowe nie są skracane, nie dochodzi do koagulacji białek czy inwazyjnych zmian na poziomie komórkowym. Indiba Deep działa w sposób nietermiczny, biostymuluje odnowę tkanek także u osób posiadających implanty. W obrębie obszaru zabiegowego nie dochodzi do rozgrzewania implantów w przypadku działania prądem o takiej częstotliwości.

Indiba Deep Beauty w szybkim tempie pozwala uzyskać widoczne efekty w różnych działaniach z zakresu medycyny estetycznej. Zabiegi Indiba świetnie sprawdzają się w modelowaniu sylwetki. Spektakularne efekty widoczne są także w przypadku chęci pozbycia się nadmiernej tkanki tłuszczowej z trudnych rejonów ciała. Indiba Deep doskonale wpływa zarówno na tkankę tłuszczową powierzchniową, jak i głębokie komórki tłuszczowe. To technologia pozwalająca doprowadzić do widocznego uelastycznienia skóry, wzrostu kolagenu i przywrócenia prawidłowego funkcjonowania poszczególnych jej struktur i tkanek.

2 głowice zabiegowe Indiba Deep Care

Głowice wykorzystywane w technologii Indiba Deep Care generują prąd, który za pomocą specjalnych elektrod przepływa przez tkanki, wpływa na fizjologię komórki, wprowadza ją w stan równowagi, a następnie powraca, zamykając cały obieg. Urządzenie wykorzystywane podczas zabiegu działa w oparciu o dwa tryby i tym samym głowice: CAP oraz RES.

Głowica CAP to element czynny, pojemnościowy i wykorzystujący elektrodę aktywną wykonaną ze stali nierdzewnej. Głowica ta oddziałuje na właściwe tkanki na głębokości do 5 cm, redukuje wewnętrzny opór i poprawia ukrwienie, dzięki czemu finalny efekt osiągamy szybciej.

Głowica RES to część bierna, rezystywna. Jej zadaniem jest oddziaływanie na całym przekroju tkanki. Umożliwia to dotarcie do głębokich warstw komórek, w tym także stawów, ścięgien i wiązadeł.

3 etapy zabiegów Indiba Deep Care

Technologia Indiba Deep Beauty dzięki odpowiedniemu zastosowaniu obu głowic umożliwia przeprowadzenie trzech etapów zabiegu. Dzięki temu efekty są widoczne znacznie szybciej niż w alternatywnych metodach zabiegowych, bezpieczniejsze i znacznie przyjemniejsze dla osoby, u której wykonywane jest dane działanie.

 • Biostymulacja skóry – etap rozpoczynający zabieg, który zwiększa metabolizm komórkowy, znacznie zwiększa ruch macierzy komórkowej oraz aktywuje proces odżywiania komórkowego. Przeprowadzanie biostymulacji skóry jest korzystne w przypadku toczącego się stanu zapalnego skóry. Jest wówczas nieocenionym wsparciem w procesie gojenia.
 • Waskularyzacja – polega na zwiększeniu przepływu krwi w tkankach i pobudzeniu mikrokrążenia w skórze. Działanie to dogłębnie dotlenia tkanki oraz wzmacnia naczynia krwionośne i limfatyczne. Zabieg na tym etapie jest szczególnie polecany osobom cierpiącym na trądzik różowaty, rumień lub problem rozszerzonych naczynek.
 • Hiperaktywacja – to właściwa aktywacja procesów i mechanizmów autoregeneracyjnych. Na tym etapie dochodzi do intensywnego wzrostu metabolizmu komórek oraz ich aktywacji. Działanie to eliminuje toksyny, prowadzi do dogłębnego oczyszczenia poszczególnych struktur i prawidłowego nawodnienia. Dochodzi do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Przeprowadzany jest drenaż limfatyczny i pobudzone zostają włókna kolagenowe. Hiperwentylacja aktywuje fibroblasty i prowadzi do naturalnego ujędrniania skóry.

Wskazania do zabiegu Indiba Deep Beauty

Indiba Deep Beauty to zabieg, który doskonale sprawdzi się w przypadku takich problemów jak:

 • nierównomierny koloryt cery, przebarwienia różnego rodzaju i fotostarzenie się skóry,
 • zmarszczki, bruzdy, widoczne starzenie się skóry,
 • potrzeba liftingu i ujędrnienia skóry twarzy, dekoltu, szyi i innych okolic ciała,
 • poprawa owalu twarzy,
 • podwójny podbródek,
 • ujędrnianie skóry po zabiegach liposukcji oraz eliminowanie zwiotczeń skóry ramion, brzucha, pośladków, piersi, ud i innych okolic po przeprowadzonych zabiegach medycyny estetycznej lub dietach,
 • komórki tłuszczowe nagromadzone miejscowo i trudne do pozbycia się innymi metodami,
 • zapobieganie wypadaniu włosów i postępom starzenia się skóry.

Technologia Indiba Deep Beauty doskonale sprawdza się również jako wspomaganie podczas diet odchudzających i działanie uzupełniające podczas korzystania z innych zabiegów.

Efekty

Dzięki technologii, która przywraca fizjologię komórki, skutek zabiegu staje się za każdym razem wielowymiarowy, a jednocześnie bezpieczny i nieinwazyjny. Zabiegi Indiba wyraźnie redukują bruzdy i zmarszczki zarówno głębokie, jak i mimiczne. Obszar zabiegowy uzyskuje efekt liftingu, a skóra jest widocznie ujędrniona. Znacznej poprawie ulega również jej elastyczność.

Indiba Deep Beauty umożliwia osiągnięcie doskonałych efektów w zakresie modelowania sylwetki i zmniejszania obwodów trudnych rejonów ciała. Zabieg doskonale wpływa na komórki tłuszczowe, redukuje ich objętość, a także istotnie zmniejsza retencję płynów.

Indiba Deep Beauty pozwala osiągnąć znakomite efekty w redukcji obrzęków oraz u osób mających problemy z zastojami limfatycznymi. Przeprowadzane działania eliminują nagromadzone płyny oraz toksyny. To doskonały zabieg również dla tych, którzy borykają się z problemami skórnymi. Efektem działań Indiba jest wyraźna poprawa kolorytu cery, jego wyrównanie i poprawa nawilżenia skóry.

Przebieg zabiegu

Każdy zabieg Indiba Deep Beauty poprzedzony jest konsultacją i wykluczeniem przeciwwskazań do jego przeprowadzenia. Działanie rozpoczyna się od nałożenia na miejsce zabiegowe specjalnego kremu przewodzącego energię.

Następnie rozpoczyna się zabieg przy użyciu obu głowic. Cały proces składa się z trzech wspomnianych powyżej etapów, z czego podczas pierwszego z nich Pacjent odczuwa delikatne ciepło, a następnie mocniejsze rozgrzewanie podczas wykonywania kolejnych etapów.

Cały zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny i określany przez Pacjentów jako przyjemny i odprężający. Działanie trwa około 15-50 minut, w zależności od tego, jak duży jest obszar zabiegowy.

Jak się przygotować do zabiegu?

Przeprowadzenie zabiegu Indiba nie wymaga od Pacjenta szczególnego przygotowania. Warto jednak przed jego wykonaniem wypić nieco większą ilość wody.

Ile zabiegów jest zalecanych?

Zabiegi Indiba Deep powinny być wykonane w serii, w odstępach kilkudniowych. W zależności od indywidualnych potrzeb i miejsca zabiegowego zazwyczaj zaleca się przeprowadzenie od 4 do 8 zabiegów. Aby uzyskać szybki efekt, działania można przeprowadzić dzień po dniu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu z wykorzystaniem technologii Indiba jest zakrzepowe zapalenie żył, ciąża oraz wszczepione implanty typu elektronicznego i rozrusznik serca.

Zalecenia pozabiegowe

Skóra w miejscu wykonywania tuż po zabiegu może być nieco zaczerwieniona. Stan ten jednak ustępuje samoistnie. Działanie Indiba nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Po przeprowadzonym zabiegu można wrócić do codziennych zajęć. Warto też pamiętać o nawadnianiu organizmu, co wspomoże osiągnięcie jeszcze lepszych efektów.

KONTAKT

GDZIE JESTEŚMY
Studio EOS
ul. Jankego 82
40-616 Katowice
ZADZWOŃ DO NAS
Telefon: 511 866 662
Telefon: 32 793 46 15
Email: recepcja@studioeos.pl
GODZINY PRACY
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 16:00
Niedziela: zamknięte