Panzokcie

Paznokcie to nasza wizytówka, dlatego manicure hybrydowy, manicure żelowy, pedicure i manicure japoński czy pełna regeneracja płytki paznokcia to podstawowe zabiegi, jakie oferować powinien salon kosmetyczny. Aby dłonie czy stopy wyglądały perfekcyjnie, niezbędne jest odpowiednie przeprowadzenie zabiegów, podczas których opracowywane są paznokcie.

Katowice to miasto, gdzie dobry manicure czy stworzenie paznokci hybrydowych jest możliwe i to na najwyższym poziomie. Profesjonalna obsługa, różne rodzaje manicure, finezyjnie wystylizowane hybrydy, tego wszystkiego mogą doświadczyć Twoje paznokcie. Katowice to gwarantują.

paznokcie

Manicure Katowice

Manicure to obecnie najpopularniejszy zabieg, jakiemu poddawane są paznokcie. Katowice są miastem, gdzie profesjonalna obsługa wykona taką usługę, gwarantując, że stylizacja paznokci będzie udana, zgodna z oczekiwaniami i przyczyni się do zadbania i upiększenia dłoni.

Profesjonalna obsługa zadba o skórę wokół paznokci, skórki i odżywienie płytki paznokciowej. W wyniku dokładnego zapoznania się z wyglądem i ewentualnymi dolegliwościami w ramach usług w Katowicach każdy klient otrzyma też stosowne zalecenia pielęgnacyjne oraz propozycje preparatów, które pomogą odbudować paznokcie i przywrócić im naturalne zdrowie i blask.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele mówią o danej osobie paznokcie. Niekiedy zdarza się, że to właśnie po nich rozpoznać można różne schorzenia i dolegliwości oraz niedobory kluczowych dla organizmu witamin i minerałów. Profesjonaliści w salonie są w stanie takie objawy rozpoznać, dlatego wizyta i zwykły manicure mogą okazać się niezwykle ważnym spotkaniem w przypadku występowania niektórych przypadłości.

manicure

Paznokcie żelowe

W ofercie salonów kosmetycznych w związku z usługą, jaką jest manicure żelowy, wykonywane są czynności pielęgnacyjne, malowanie paznokci, a także zabiegi związane z ich przedłużeniem. Profesjonalne podejście na wysokim poziomie w Katowicach to wyjątkowy i trwały kolor, zdobienie i stworzenie w salonie paznokci o wymarzonej długości i kształcie.

W jaki sposób przedłużane są paznokcie? Katowice to miasto, gdzie manicure żelowy z przedłużeniem przeprowadza się z użyciem specjalnie przygotowanych form doklejanych do naturalnego paznokcia, po czym następuje zbudowanie pożądanego kształtu za pomocą żelu utwardzanego następnie w lampie UV.
Popularne żele mogą być wykonane w sytuacji, gdy paznokcie są bardzo łamliwe i kruche oraz zależy nam na uzyskaniu ich długości i solidnej strukturze. Manicure żelowy zagwarantuje sztywność oraz trwałość efektu i jednocześnie wyrównanie płytki czy osiągnięcie dowolnej długości. W tym celu stosowane są profesjonalne produkty uznanych na rynku kosmetycznym marek, które nie wywołują reakcji alergicznych, są bezpieczne i będą utrzymywać się aż do kolejnej wizyty w celu uzupełnienia odrostu.

Oczywiście w ramach wykonywanych usług możliwe jest również ściągnięcie paznokci żelowych i powrót do naturalnej płytki. Zabieg ten odbywa się w sposób bezpieczny dla płytki paznokciowej i jest całkowicie bezbolesny.

Jednak manicure żelowy to jeden z zabiegów, który cieszy się ogromną aprobatą wśród klientów, zwłaszcza jeśli wykona go profesjonalna obsługa. Wówczas co 3-4 tygodnie w zależności od indywidualnego tempa wzrostu paznokci warto wykonać uzupełnienie żelu, podczas którego można dokonać również zmiany koloru i ogólnej stylizacji paznokci.

Paznokcie hybrydowe

Manicure z zastosowaniem hybrydy to jedna z największych rewolucji i udogodnień w świecie kosmetycznym wszech czasów. Profesjonalne wykonanie takiej usługi w salonie trwa znacznie krócej niż malowanie tradycyjnymi lakierami i jest nieporównywalnie trwalsze. Każda kobieta zna problem długiego oczekiwania i unieruchomienia ze świeżo pomalowanymi paznokciami i charakterystyczne odciśnięcia na nie całkiem zaschniętym lakierze. Ten etap przeszedł już do przeszłości.

Popularne hybrydy to możliwość pomalowania paznokci w salonie na niemal każdy kolor. Dostępny jest też ogromny wybór zdobień, aplikacji, wzorów kryształków i innych wymyślnych metod stylizacji. Dzięki temu każdy manicure hybrydowy może być wyjątkowy, niepowtarzalny i przede wszystkim utrzymujący się wiele dni w nienaruszonym stanie.

Wykończenie paznokci hybrydowych może być tradycyjne w połysku lub matowe, a także ażurowe lub z elementami 3D. Usługi kosmetyczne w Katowicach to nieustanne wprowadzanie panujących trendów i nowych możliwości, dzięki czemu każdy klient ma możliwość ciągłego bycia na topie.

Ściągnięcie hybrydy odbywa się w prosty sposób z zastosowaniem specjalistycznych preparatów bezpiecznych dla płytki paznokciowej. Dzięki temu od razu wykonać można kolejny manicure.

stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci

Świat paznokci i ich stylizacji to niekończący się temat. Profesjonalny salon w Katowicach wykona więc najnowocześniejsze formy zdobienia i trendy, które prezentują zarówno dłonie gwiazd celebrytów, jak i branżowe magazyny czy media społecznościowe. Podobne zdobienia czy sposoby malowania mogą być też wykonane w ramach pedicure, zgodnie z życzeniami klienta.

Warto pamiętać, że stylizacja to nie tylko wykonanie usługi, ale też praca na pograniczu artyzmu i sztuki, co w wielu przypadkach dostrzec można na paznokciach klientów. W przypadku braku pomysłu na zdobienie zawsze można zapytać o propozycję obsługę, która z pewnością dopasuje idealne zdobienie do konkretnej osoby.

Manicure japoński

Katowice to miejsce, gdzie wykonać można również słynny manicure japoński. To specjalna procedura, w ramach której przeprowadzona zostaje dogłębna regeneracja paznokci dzięki wmasowaniu w płytkę paznokcia specjalnej pasty. W kolejnym kroku powierzchnia paznokci polerowana jest odpowiednim pudrem.

Manicure japoński pozwala kompleksowo zadbać o paznokcie. Zabieg nadaje im różowy, zdrowy połysk, a efekt takiego działania utrzymuje się przez około dwa tygodnie.

IBX System – sposób na zniszczone paznokcie

Niekiedy paznokcie są wyjątkowo zniszczone. Jest tak szczególnie wtedy, gdy wykonuje się na co dzień pracę, w której duży udział ma mechaniczne używanie dłoni. Wówczas przed wykonaniem manicure warto zastosować IBX System. To specjalny preparat dedykowany szczególnie zniszczonym paznokciom, który penetruje płytkę paznokcia, wzmacniając ją. Następnie środek ten łączy górne warstwy płytki paznokciowej i tym samym znacznie poprawia stan integralności paznokcia. Skutkiem tego jest wyraźne wzmocnienie.

Odnowiona płytka z zastosowaniem IBX System gotowa jest wówczas, aby wykonać manicure. Paznokcie wyglądać będą perfekcyjnie, a efekt utrzymany zostanie na długo.

KONTAKT

GDZIE JESTEŚMY
Studio EOS
ul. Jankego 82
40-616 Katowice
ZADZWOŃ DO NAS
Telefon: 511 866 662
Telefon: 32 793 46 15
Email: recepcja@studioeos.pl
GODZINY PRACY
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 16:00
Niedziela: zamknięte