Regulamin salonu

Regulamin salonu

Drogie klientki, prosimy o zapoznanie się z treścią zaktualizowanego regulaminu naszego salonu.

PRZED UMÓWIENIEM WIZYTY NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM STUDIO EOS.

Zarezerwowanie terminu na zabieg w STUDIO EOS jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu salonu.

1. WARUNKI REZERWACJI:

 • Rezerwacji terminu można dokonać telefonicznie zależnie od zabiegu pod numerem 511 866 662, 32 793 46 15, poprzez portal Booksy lub naszą stronę na Facebook’u/Instagramie.
 • Rezerwacja terminu w okresie świątecznym wiąże się z wpłatą zadatku do 2 dni roboczych od daty rezerwacji w wysokości 50% wartości zabiegu.

W przypadku braku zadatku po okresie 2 dni od ustalenia terminu, termin ten zostaje anulowany i na jego miejsce będzie zapisana inna klientka. Przelew zadatku należy dokładnie opisać (Tytuł: Imię, Nazwisko, Data i godzina zabiegu, nazwa zabiegu). W przypadku złego opisania przelewu zadatku istnieje ryzyko anulowania wizyty z powodu braku jego weryfikacji. Zadatek można również opłacić bezpośrednie w naszym salonie. Zadatek jest wliczany w cenę usługi.

 • W salonie obowiązuje zasada: 1 zabieg – 1 zadatek (2 zabiegi – 2 zadatki). Zadatek rekompensuje nasz czas pracy zarezerwowany dla Ciebie, w przypadku kiedy wizyta się nie odbędzie – nie z naszej winy.
 • Po ustaleniu terminu wizyty dostaniesz informacje o numerze konta bankowego na który należy wpłacić zadatek, bądź do 2 dni roboczych możesz opłacić go w salonie.

2. PRZED ZABIEGIEM:

 • WAŻNE ! Nie zatajaj nigdy informacji o swoim stanie zdrowia! Może mieć to wpływ na efekt końcowy zabiegu.
 • Jeżeli masz jakieś wątpliwości bądź pytania zadzwoń do nas, aby upewnić się, że możesz mieć wykonany zabieg. Odpowiemy chętnie na wszystkie pytania.
 • Pamiętaj o tym, że mamy prawo do odmówienia wykonania zabiegu jeżeli nie jest on zgodny z naszą estetyką. Doskonale wiemy, że decydując się na zabieg w naszym salonie zapoznałaś się z naszym portfolio

3. ZMIANA TERMINU:

 • Jeżeli nie jesteś w stanie przyjść na wizytę prosimy o informacje minimum 24 godziny  przed planowanym terminem, pozwoli nam to wybrać kolejny termin dla Ciebie zgodny z naszym terminarzem, a Twój zadatek zostanie przesunięty na zabieg w innym terminie. Istnieje możliwość przesunięcia terminu z przyczyn niezależnych od Ciebie TYLKO JEDEN RAZ. Kolejna zmiana terminu wymaga kolejnego zadatku.
 • W przypadku, jeżeli nie przyjdziesz na umówioną wizytę i poinformujesz nas o tym w dniu usługi Twój zadatek przepada.
 • Rezerwacja terminu poprzez portal Booksy wiąże się z opłatą 50%-100% zadatku. W przypadku anulacji wizyty na mniej niż 24h przed wizytą zadatek przepada.
 • Zastrzegamy sobie prawo do zmiany daty zabiegu oraz ponownego wyznaczenia terminu po ustaleniu go z klientką w dogodnym terminie dla obydwóch stron. Nasza załoga często jeździ na szkolenia, które organizowane są już w trakcie trwania zapisów na zabiegi.

4. Opłata manipulacyjna

Jeżeli nie pojawisz się u nas na zabiegu lub odwołasz taka wizytę najpóźniej w dzień wizyty, to umówienie się na kolejna wizytę będzie możliwe tylko i wyłącznie po opłaceniu opłaty manipulacyjnej stanowiącej  50% ceny usługi.

5. WIZYTA W SALONIE:

 • Prosimy o punktualność, akceptujemy spóźnienie do 15 minut, powyżej tego czasu może się okazać, że nie jesteśmy w stanie wykonać usługi, gdyż będzie kolidowała z terminem kolejnej klientki (Szanujemy czas naszych Klientów). Na każdą klientkę mamy przeznaczony odpowiedni czas, jednak zabieg może się wydłużyć ponieważ, każdy organizm jest inny i w inny sposób reaguje na zabiegi. Nasza Recepcja działa bardzo sprawnie, więc o takiej możliwości zostaniesz poinformowana telefonicznie.
 • Jeżeli się spóźnisz więcej niż 15 min i nie jesteśmy w stanie wykonać zabiegu Twoja wizyta zostaje przełożona zgodnie z naszym terminarzem.

6. AKTUALNY CENNIK:

 • Aktualny cennik zabiegów oferowanych przez nasz salon dostępny jest lokalu, oraz na naszej stronie internetowej: www.studioeos.pl lub Booksy.

 

Zapraszamy serdecznie

Studio Eos Team