Zespół

Izabela Nowicka – właściciel

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego WSP TWP w Katowicach. Dyplomowana instruktorka praktycznej nauki zawodu.

Jest certyfikowaną linergistką z 10-letnim doświadczeniem. Makijaż permanentny w jej wykonaniu jest przede wszystkim estetyczny i wyważony bez efektu przerysowania. Charakteryzuje ją dokładność, a także niezwykłe wyczucie estetyczne. Posiada certyfikaty z wielu kursów i szkoleń u najlepszych specjalistów  makijażu permanentnego i kosmetologii estetycznej. Wciąż doskonali swoje umiejętności i wzbogaca wiedzę o nowinki z tego zakresu.

Specjalista Trycholog – profesjonalnie zajmuje się problemami skóry głowy oraz włosów. Za pomocą wielopoziomowej  diagnostyki ustala postępowanie w trychoterapii.

Najważniejsze wartości w pracy dla niej to satysfakcja i spełnienie – „musimy walczyć o swoje marzenia, realizować się, aby praca była naszą pasją, a nie przykrym obowiązkiem”.

Prywatnie kocha wspinaczkę górską, a także uwielbia uprawiać sporty różnego rodzaju. Miłośniczka kotów.

Anna Łajczak – menadżerka, recepcjonistka

Na co dzień świetnie koordynuje pracę zespołu oraz opiekuje się klientem.

Charakteryzuje ją kreatywność,  profesjonalizm, fachowość oraz doświadczenie, które skutkują miła atmosferą w naszym salonie oraz wysoką jakością usług.

Wspiera zespół Studio EOS w sprawach administracyjnych oraz chętnie pomaga klientom w znalezieniu dogodnego terminu.

Współtworzy strategie marketingowe. Prywatnie pasjonatka fotografii oraz miłośniczka gór.

Małgorzata Hoffman-Sowa – kosmetyczka ze specjalizacją podologiczną.

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Wykonuje zabiegi na twarz oraz ciało.

Niepodważalnie jej pasją i specjalizacją jest podologia. Profesjonalna pielęgnacja stóp i przynoszenie ulgi pacjentowi sprawia jej największą radość i satysfakcję. Profesjonalizm i bezpieczeństwo są dla niej najważniejsze. Jest sobą ciepłą i komunikatywną, a także cierpliwą. Zawsze otwarta na potrzeby klientów stara się dopasować terapie do ich potrzeb. Prywatnie jest cudowną i najukochańszą mamą.

Sandra Miklaszewska – magister kosmetolog

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na Wydziale Ochrony Zdrowia ze specjalnością kosmetologia w medycynie estetycznej.

Miła, uśmiechnięta i zawsze zadowolona – swoją pozytywną energią obdarowuje wszystkich dookoła. Kosmetolog z pasji z prawie 10-letnim doświadczeniem. Przede wszystkim ceni sobie bezpieczeństwo pacjenta. Posiada niezwykły fach w ręku oraz wyczucie, które przydaje jej się w zabiegach medycyny estetycznej oraz przedłużaniu rzęs.  Uwielbia stosować intensywne terapie odmładzające.

Prywatnie kociara, a także fanka kina grozy, dla której żaden horror nie jest straszny.

Patrycja Zając – magister kosmetolog

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach na Wydziale Turystyki i Promocji Zdrowia.

W 2015 roku uzyskała tytuł magistra kosmetologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu.

Z ogromnym zaangażowaniem i uśmiechem obsługuje klientów, dbając o ich świetne samopoczucie. Kosmetologia to jedna z jej pasji. Ceni sobie pozytywne nastawienie oraz dba o dobry kontakt z klientem. Specjalizuje się w zabiegach anti-age z wykorzystaniem profesjonalnej aparatury. Wykonuje również manicure oraz pedicure. Specjalistka w zdobieniach na paznokciach „One Stroke”. Uwielbia pracę z ludźmi. Jej cierpliwośći precyzyjność w pracy świetnie przydaje jej się przy zabiegach przedłużania rzęs.

Prywatnie szalona i nieustraszona miłośniczka ekstremalnych dyscyplin jak np. skoki ze spadochronem.

Marta Mikulska – kosmetolog

Kosmetolog, absolwentka absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach.

Charakteryzuje ją holistyczne podejście do pracy. Jest przekonana, że dbanie o  nasze ciało również od środka ma wpływ na naszą skórę. Zachęca pacjentki do zdrowego stylu życia. Specjalizuje się w zabiegach z dziedziny kosmetologii estetycznej. Jej wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza pomaga planować kompleksowe serie zabiegowe. Posiada wiele zadowolonych pacjentek z terapii anti-age oraz walki z uporczywym trądzikiem.

Jej dusza artystki pomaga jej w tworzeniu pięknych i pracochłonnych zdobień na paznokciach akwarelami oraz makijażach. Najważniejsze jest dla niej, aby klientka z zabiegu wyszła piękna, zadowolona oraz zrelaksowana.

Prywatnie Marta pasjonuje się wystrojem wnętrz i architekturą. W wolnych chwilach maluje obrazy.

Sabina Ziob – magister kosmetolog

Kosmetolog z prawie 10-letnim stażem, Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie.

W swojej pracy najbardziej lubi zabiegi pielęgnacyjne. Kosmetologia jest jej największą pasją, dlatego stale dokształca się w tej dziedzinie, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach. Cechuje ją pogodne usposobienie oraz dbałość o detale w wykonywanych czynnościach. Certyfikowana stylistka rzęs.

Wieloletnie doświadczenie w stylizacji paznokci i ogromna pasja pomaga jej w tworzeniu pracochłonnych zdobień.

Prywatnie kociara, fanka koncertów na żywo oraz dobrej literatury.
Specjalistka w zaawansowanej jodze i ekspertka od technik relaksacyjnych. Promotorka zdrowego stylu życia – jej motto życiowe brzmi – w zdrowym ciele zdrowy duch!

Anna Szczechowicz – stylista fryzur

Jest uśmiechnięta i bardzo życzliwą osobą. Stale poszukuje nowych inspiracji podnosząc swoje kwalifikacje na szkoleniach. Zawsze wysłucha klienta, równocześnie obrazując swój sposób na fryzurę. Charakteryzuje ją niekończąca się energia twórcza. Wszechstronnie uzdolniona stylistka, której klienci zawsze wychodzą zadowoleni. Prywatnie jest szaloną i towarzyską osobą, z która można konie kraść.

Justyna Kałuża – stylista fryzur

Jest stylistą z ponad 20-letnim stażem.

Jest osobą, która posiada niesamowitą intuicję i doskonale wyczuwa potrzeby klienta. Dzięki tak zwanej świetnej szkole strzyżenia przy wykonywaniu pracy osiągnęła już maksimum perfekcji. Zawsze wysłucha klienta, doradzi. Specjalistka od przedłużania włosów metodą japońską. Jest wyjątkową stylistką z ogromną wiedzą, która z nawet najtrudniejszych włosów tworzy piękne i efektowne fryzury.

Prywatnie jest osoba z niesamowitym wyczuciem stylu. Zawsze modnie ubrana, śledzi na bieżąco aktualne trendy.

Aleksandra Drwęcka – stylista fryzur

Pogodna, otwarta i bardzo pracowita osoba.

Dzięki fryzjerstwu spełnia się w tym, co daje jej największą radość. Na bieżąco śledzi najnowsze trendy, Aleksandra jest najmłodszym pracownikiem naszego Studio dlatego czerpie z wiedzy i doświadczenia osób, z którymi ma przyjemność pracować. Niesamowicie zdeterminowana i skupiona na osiągnięciu sukcesu w dziedzinie fryzjerstwa. Bardzo lubi fryzjerstwo męskie.

Jej największym zawodowym marzeniem jest zostać najlepszym Barberem na śląsku.

Adam Paszek – stylista fryzur

Fryzjerstwo ma w genach. Jako prawdziwy artysta nie tylko tworzy fryzury, ale również kreuje wizerunek swoich klientów.

Jego zdaniem prawdziwy fryzjer nieustannie się rozwija, poszerza wiedzę i pogłębia swoje umiejętności, dlatego sam ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Ukończył wiele szkoleń w najlepszych akademiach m.in. Tony&Guy oraz L’OREAL. Doświadczenie zawodowe zdobywa już od 20 lat pracując jako stylista w prestiżowych salonach. Profesjonalnym ich przedłużaniem ponad 10 lat temu, gdyż kocha u kobiet długie, piękne i zdrowie włosy. Bez wątpienia charakteryzuje go perfekcjonizm, upartość, a także ogromne zaangażowanie w pracę i każdy projekt który realizuje. Jest człowiekiem kreatywnym, posiada zdolności artystyczne oraz poczucie piękna. Wybitny specjalista od męskich fryzur.

Prywatnie miłośnik sportów zimowych i adrenaliny.

Teresa Nowicka

Nasz ukochana Mamusia. Dba o wszystkich i o wszystko 🙂

Bez niej salon dosłownie by nie istniał.

Agata Gierlotka – dr n. med. specjalista otorynolaryngolog

Ukończyła w 2006 roku wydział lekarski na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Jest specjalistą otorynolaryngologii i na co dzień zajmuje się chirurgią głowy i szyi. Od 2010 roku zajmuje się także medycyną estetyczną. Do pracy podchodzi z pasją i pełnym zaangażowaniem. Systematycznie odbywa szkolenia i staże, w tym również zagraniczne. W 2008 roku ukończyła studia podyplomowe, a w roku 2012 obroniła doktorat. Autorka kilkudziesięciu publikacji.
W zakresie medycyny estetycznej skupia się na poprawie jakości skóry, nadaniu jej młodego, świeżego, wyglądu, co w konsekwencji poprawia samopoczucie i własną samoocenę pacjenta.

Prywatnie kocha owczarki niemieckie, jazdę na rowerze i pływanie na wakeboardzie.

KONTAKT

GDZIE JESTEŚMY
Studio EOS
ul. Jankego 82
40-616 Katowice
ZADZWOŃ DO NAS
Telefon: 511 866 662
Telefon: 32 793 46 15
Email: studioeos@interia.pl
GODZINY PRACY
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 16:00
Niedziela: zamknięte