Zespół

Izabela Nowicka – właściciel

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego WSP TWP w Katowicach. Dyplomowana instruktorka praktycznej nauki zawodu.

Jest certyfikowaną linergistką z 10-letnim doświadczeniem. Makijaż permanentny w jej wykonaniu jest przede wszystkim estetyczny i wyważony bez efektu przerysowania. Charakteryzuje ją dokładność, a także niezwykłe wyczucie estetyczne. Posiada certyfikaty z wielu kursów i szkoleń u najlepszych specjalistów  makijażu permanentnego i kosmetologii estetycznej. Wciąż doskonali swoje umiejętności i wzbogaca wiedzę o nowinki z tego zakresu.

Specjalista Trycholog – profesjonalnie zajmuje się problemami skóry głowy oraz włosów. Za pomocą wielopoziomowej  diagnostyki ustala postępowanie w trychoterapii.

Najważniejsze wartości w pracy dla niej to satysfakcja i spełnienie – „musimy walczyć o swoje marzenia, realizować się, aby praca była naszą pasją, a nie przykrym obowiązkiem”.

Prywatnie kocha wspinaczkę górską, a także uwielbia uprawiać sporty różnego rodzaju. Miłośniczka kotów.

Małgorzata Hoffman-Sowa – kosmetyczka ze specjalizacją podologiczną.

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Wykonuje zabiegi na twarz oraz ciało.

Niepodważalnie jej pasją i specjalizacją jest podologia. Profesjonalna pielęgnacja stóp i przynoszenie ulgi pacjentowi sprawia jej największą radość i satysfakcję. Profesjonalizm i bezpieczeństwo są dla niej najważniejsze. Jest sobą ciepłą i komunikatywną, a także cierpliwą. Zawsze otwarta na potrzeby klientów stara się dopasować terapie do ich potrzeb. Prywatnie jest cudowną i najukochańszą mamą.

Sandra Miklaszewska – magister kosmetolog

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na Wydziale Ochrony Zdrowia ze specjalnością kosmetologia w medycynie estetycznej.

Miła, uśmiechnięta i zawsze zadowolona – swoją pozytywną energią obdarowuje wszystkich dookoła. Kosmetolog z pasji z prawie 10-letnim doświadczeniem. Przede wszystkim ceni sobie bezpieczeństwo pacjenta. Posiada niezwykły fach w ręku oraz wyczucie, które przydaje jej się w zabiegach medycyny estetycznej oraz przedłużaniu rzęs.  Uwielbia stosować intensywne terapie odmładzające.

Prywatnie kociara, a także fanka kina grozy, dla której żaden horror nie jest straszny.

Patrycja Zając – magister kosmetolog

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach na Wydziale Turystyki i Promocji Zdrowia.

W 2015 roku uzyskała tytuł magistra kosmetologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu.

Z ogromnym zaangażowaniem i uśmiechem obsługuje klientów, dbając o ich świetne samopoczucie. Kosmetologia to jedna z jej pasji. Ceni sobie pozytywne nastawienie oraz dba o dobry kontakt z klientem. Specjalizuje się w zabiegach anti-age z wykorzystaniem profesjonalnej aparatury. Wykonuje również manicure oraz pedicure. Specjalistka w zdobieniach na paznokciach „One Stroke”. Uwielbia pracę z ludźmi. Jej cierpliwośći precyzyjność w pracy świetnie przydaje jej się przy zabiegach przedłużania rzęs.

Prywatnie szalona i nieustraszona miłośniczka ekstremalnych dyscyplin jak np. skoki ze spadochronem.

Marta Mikulska – kosmetolog

Kosmetolog, absolwentka absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach.

Charakteryzuje ją holistyczne podejście do pracy. Jest przekonana, że dbanie o  nasze ciało również od środka ma wpływ na naszą skórę. Zachęca pacjentki do zdrowego stylu życia. Specjalizuje się w zabiegach z dziedziny kosmetologii estetycznej. Jej wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza pomaga planować kompleksowe serie zabiegowe. Posiada wiele zadowolonych pacjentek z terapii anti-age oraz walki z uporczywym trądzikiem.

Jej dusza artystki pomaga jej w tworzeniu pięknych i pracochłonnych zdobień na paznokciach akwarelami oraz makijażach. Najważniejsze jest dla niej, aby klientka z zabiegu wyszła piękna, zadowolona oraz zrelaksowana.

Prywatnie Marta pasjonuje się wystrojem wnętrz i architekturą. W wolnych chwilach maluje obrazy.

Sabina Ziob – magister kosmetolog

Kosmetolog z prawie 10-letnim stażem, Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie.

W swojej pracy najbardziej lubi zabiegi pielęgnacyjne. Kosmetologia jest jej największą pasją, dlatego stale dokształca się w tej dziedzinie, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach. Cechuje ją pogodne usposobienie oraz dbałość o detale w wykonywanych czynnościach. Certyfikowana stylistka rzęs.

Wieloletnie doświadczenie w stylizacji paznokci i ogromna pasja pomaga jej w tworzeniu pracochłonnych zdobień.

Prywatnie kociara, fanka koncertów na żywo oraz dobrej literatury.
Specjalistka w zaawansowanej jodze i ekspertka od technik relaksacyjnych. Promotorka zdrowego stylu życia – jej motto życiowe brzmi – w zdrowym ciele zdrowy duch!

Magda – kosmetyczka

Magda jest pogodną, życzliwą  i empatyczną osobą, wsłuchaną w potrzeby Klienta. Od wielu lat związana z branżą kosmetyczną. Praca z ludźmi daje jej bardzo dużo radości.

Jej misją jest pomaganie Klientom odzyskać dobre samopoczucie.

Podczas masażu każdy może liczyć na wyjątkowo relaksującą atmosferę. Masaże w jej wykonaniu uspokajają, wyciszają oraz pomagają się odprężyć.

Dzięki makijażom dziennym i wieczorowym, które wykonuje kobiety przechodzą prawdziwą metamorfozę. Fachu uczyła się u samej Magdaleny Pieczonki i nadal chętnie bierze udział w szkoleniach oraz śledzi na bieżąco trendy.

Uwielbia wykonywać zabiegi pedicure. W naszym salonie zajmuje się również przedłużaniem rzęs, liftingiem i laminacją brwi i rzęs oraz depilacją, a także zabiegami na ciało.

Prywatnie jest wielką miłośniczką zwierząt wszelakich. Właścicielka słodkiego pieska chihuahua.

Justyna Wierus – kosmetyczka, podolog

Przesympatyczna osoba, która bardzo starannie i z sercem wykonuje swoją pracę. Jest energiczna i szybka, a zarazem dokładna. Podchodzi z dużym entuzjazmem do pracy. Choć już na bardzo wysokim poziomie zajmuje się stylizacją paznokci, nieustannie dąży do perfekcji.

Justyna uwielbia stawiać sobie wysoko poprzeczkę! W jej życiu nie ma miejsca na kompromisy.

Jej ogromna motywacja i chęć uczestnictwa w kolejnych szkoleniach utwierdza nas w przekonaniu, że to osoba idealnie wpasująca się w nasz team! W naszym salonie zajmuje się stylizacją paznokci, zabiegami na twarz i ciało, pedicure, oraz stylizacją brwi.

Natalia – stylistka rzęs i brwi

Natalia to przemiła osoba, która perfekcyjnie stylizuje rzęsy oraz brwi! Charakteryzuje ja niebywałe poczucie estetyki oraz piękna.

Mimo ogromnego talentu  Natalia jest osobą bardzo skromną. Charakteryzuje ją życzliwość, którą wyraża w kontakcie z ludźmi. Zdobyta wiedza oraz nieustanny rozwój osobisty pozwalają jej na wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie.

W naszym salonie wykonuje usługi:

✨ Przedłużanie i zagęszczanie rzęs
✨ Lifting i laminacja rzęs
✨ Laminacja brwi
✨ Henna pudrowa oraz farbka na brwi
✨ Makijaże

Zapraszamy do Natalii! Gwarantujemy profesjonalne efekty wykonane w przesympatycznej atmosferze.

Sabina H.

W naszym salonie Sabina wykonuje stylizacje paznokci na bardzo wysokim poziomie i z wielkim zaangażowaniem. Z pełnym profesjonalizmem wysłucha każdą prośbę klientów i sprosta zadaniu.

Dodatkowo zajmuje się stylizacją brwi i rzęs.

Poza paznokciami i kosmetyką bardzo lubi gotować oraz próbować nowych potraw. Bardzo zwraca uwagę na wystrój wnętrz.

Zawsze stara się dostosować wnętrze do „sytuacji”: święta, jesień, wiosna.

Ustawia sobie wysoko poprzeczkę.

Kocha wszystkie psy, a najbardziej jej wiernego przyjaciela rasy York o imieniu Loco. Imię psa jest adekwatne do jego temperamentu.

Justyna G. – w branży od 8 lat.

✨ Stylistka Paznokci, która uwielbia wyzwania!

✨ Dodatkowo zajmuję się pedicure, kosmetyką twarzy, ciała oraz przekłuwaniem uszu.

✨ Kocha kontakt z ludźmi oraz opiekę nad dziećmi 🙂

✨ Uśmiech, precyzja i świetne wyczucie gustu – to jej główne cechy!

✨ Wolny czas lubi spędzać aktywnie podczas długich spacerów lub wycieczek rowerowych.

Motto życiowe

Uśmiech i dobro zawsze wraca!

Monika – kosmetyczka

Przesympatyczna i uśmiechnięta osoba.

Monika zajmuje się u nas kosmetyką m.in stylizacją paznokci, stylizacją rzęs i brwi oraz pielęgnacją twarzy.

Zapraszamy na perfekcyjne paznokcie!

Anna Szczechowicz – stylista fryzur

Jest uśmiechnięta i bardzo życzliwą osobą. Stale poszukuje nowych inspiracji podnosząc swoje kwalifikacje na szkoleniach. Zawsze wysłucha klienta, równocześnie obrazując swój sposób na fryzurę. Charakteryzuje ją niekończąca się energia twórcza. Wszechstronnie uzdolniona stylistka, której klienci zawsze wychodzą zadowoleni. Prywatnie jest szaloną i towarzyską osobą, z która można konie kraść.

Justyna Kałuża – stylista fryzur

Jest stylistą z ponad 20-letnim stażem.

Jest osobą, która posiada niesamowitą intuicję i doskonale wyczuwa potrzeby klienta. Dzięki tak zwanej świetnej szkole strzyżenia przy wykonywaniu pracy osiągnęła już maksimum perfekcji. Zawsze wysłucha klienta, doradzi. Specjalistka od przedłużania włosów metodą japońską. Jest wyjątkową stylistką z ogromną wiedzą, która z nawet najtrudniejszych włosów tworzy piękne i efektowne fryzury.

Prywatnie jest osoba z niesamowitym wyczuciem stylu. Zawsze modnie ubrana, śledzi na bieżąco aktualne trendy.

Adam Paszek – stylista fryzur

Fryzjerstwo ma w genach. Jako prawdziwy artysta nie tylko tworzy fryzury, ale również kreuje wizerunek swoich klientów.

Jego zdaniem prawdziwy fryzjer nieustannie się rozwija, poszerza wiedzę i pogłębia swoje umiejętności, dlatego sam ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Ukończył wiele szkoleń w najlepszych akademiach m.in. Tony&Guy oraz L’OREAL. Doświadczenie zawodowe zdobywa już od 20 lat pracując jako stylista w prestiżowych salonach. Profesjonalnym ich przedłużaniem ponad 10 lat temu, gdyż kocha u kobiet długie, piękne i zdrowie włosy. Bez wątpienia charakteryzuje go perfekcjonizm, upartość, a także ogromne zaangażowanie w pracę i każdy projekt który realizuje. Jest człowiekiem kreatywnym, posiada zdolności artystyczne oraz poczucie piękna. Wybitny specjalista od męskich fryzur.

Prywatnie miłośnik sportów zimowych i adrenaliny.

Magda Dembska – stylista fryzur

Magda przygodę z fryzjerstwem zaczęła prawie 20 lat temu.

Cechuje ją komunikatywność, profesjonalizm, cierpliwość i dbałość o detale. We fryzjerstwie lubi różnorodność pracy. Przez jej głowę przewija się wiele kreatywnych pomysłów, dlatego uwielbia wyzwania. Żadna koloryzacja nie stanowi dla niej problemów. Patrzy całościowi na Klienta i stara się wydobyć z włosów piękno i naturalność.

Stara się dokładnie poznać potrzeby Klienta. Twierdzi, że najlepsze w jej pracy to uczucie spełnienia i satysfakcja, gdy po wykonanej usłudze widzi uśmiech na twarzy Klienta. Magdę charakteryzuje ambicjonalne podejście do fryzjerstwa, a w pracę wkłada całe serce!

Wyróżnia ją ciągła chęć rozwoju. Stale uczestniczy w szkoleniach, które podnoszą jej kwalifikacje.

Prywatnie żona i mama dwóch chłopaków. Prócz fryzjerstwa interesuje ją  dekoratorstwo i projektowanie wnętrz, makijaż oraz fotografia przedwojenna.

Teresa Nowicka

Nasz ukochana Mamusia. Dba o wszystkich i o wszystko 🙂

Bez niej salon dosłownie by nie istniał.

Agata Gierlotka – dr n. med. specjalista otorynolaryngolog

Ukończyła w 2006 roku wydział lekarski na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Jest specjalistą otorynolaryngologii i na co dzień zajmuje się chirurgią głowy i szyi. Od 2010 roku zajmuje się także medycyną estetyczną. Do pracy podchodzi z pasją i pełnym zaangażowaniem. Systematycznie odbywa szkolenia i staże, w tym również zagraniczne. W 2008 roku ukończyła studia podyplomowe, a w roku 2012 obroniła doktorat. Autorka kilkudziesięciu publikacji.
W zakresie medycyny estetycznej skupia się na poprawie jakości skóry, nadaniu jej młodego, świeżego, wyglądu, co w konsekwencji poprawia samopoczucie i własną samoocenę pacjenta.

Prywatnie kocha owczarki niemieckie, jazdę na rowerze i pływanie na wakeboardzie.

Angelika – recepcjonistka

Na co dzień wita Cię uśmiechem na recepcji.

Zarządza całym zespołem oraz koordynuje pracę salonu. Dba o wizerunek gabinetu oraz reprezentuje salon w kontakcie z Klientami.

Gdy nasz grafik pęka w szwach robi wszystko, aby wyszukać dla Was najszybszego terminu.

Prywatnie kocha w równym stopniu góry i morze. Uważa, że każda inwestycja w podróż to inwestycja w siebie!

Karolina – recepcjonistka

wesoła, pozytywna i zawsze uśmiechnięta!

Jej mózg pracuje jak komputer – zawsze o wszystkim pamięta, czuwa nad porządkiem w grafiku 🙂

Bardzo często rozpieszcza nas własnoręcznie przygotowanym ciastem. To ona jest odpowiedzialna za nasze nadprogramowe kilogramy!

KONTAKT

GDZIE JESTEŚMY
Studio EOS
ul. Jankego 82
40-616 Katowice
ZADZWOŃ DO NAS
Telefon: 511 866 662
Telefon: 32 793 46 15
Email: studioeos@interia.pl
GODZINY PRACY
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 16:00
Niedziela: zamknięte