Lifting rzęs

Lifting rzęs i ich laminacja w bezpieczny i nieinwazyjny sposób uwydatnia naturalne piękno spojrzenia oraz skutecznie podkreśla urodę. To forma zabiegu dopasowana do oczekiwań osób, którym zależy na efekcie wyrazistym, ale naturalnym. Rzęsy nabierają kształtu, stają się gęste i podkręcone aż od nasady. Bezpieczny salon kosmetyczny gwarantuje podkręcenie mocne, trwałe i natychmiastowe.

Lifting rzęs – czym jest?

Lifting rzęs jest zabiegiem, który podnosi i podkręca rzęsy. Zmiana ta przypomina rezultaty, które można osiągnąć za pomocą zalotki, ale dla odmiany jest trwała. Zabieg przeznaczony jest dla osób o każdym typie urody,  ale najbardziej lubią z niego korzystać kobiety, których rzęsy rosną w linii prostej, a używanie tuszu podkręcającego niewiele zmienia (i jest dość uciążliwe – makijaż staje się koniecznością, za każdym razem, gdy chcemy cieszyć się zalotnym spojrzeniem).

Na czym polega taki lifting? Efekt podkręcenia rzęs uzyskujemy po oczyszczeniu i zabezpieczeniu okolic oka – wówczas kosmetyczka zawija rzęsy na malutki, silikonowy wałeczek, a potem nakłada na włoski specjalistyczny preparat, po czym modeluje rzęsy.

lifting rzęs

Laminowanie rzęs

Laminacja rzęs to drugi etap zabiegu, wykonywany tuż po liftingu. Kosmetyczka nakłada na rzęsy odżywkę np. w postaci olejku keratynowego. Jego dobroczynne składniki wspaniale wpływają zarówno na zewnętrzną kondycję rzęs, jak i ich strukturę wewnętrzną. Laminacja nawilża rzęsy i sprawia, że stają się mocniejsze. Co ważne, jest to zmiana trwała. Po zabiegu rzęsy są wyraźnie uniesione, pogrubione i mają głębszą barwę. Czas trwania liftingu + laminowanie to min. 60 minut.

Wskazania do liftingu rzęs

Najlepsze efekty można uzyskać u osób o naturalnie grubych i długich, ale prostych rzęsach. To one po liftingu będą mogły cieszyć się spojrzeniem wręcz spektakularnym – rzęsami niczym dywan, podkręconymi ku górze. Rzadszym rzęsom, zwłaszcza opadającym w dół, podkręcanie również doda figlarnego uroku, a przy tym skutecznie wzmocni spojrzenie.

Efekty

Ile potrzeba zabiegów, by osiągnąć oczekiwane efekty? Czy istnieje możliwość, by rzęsy zostały trwale podkręcone?

Lifting rzęs to procedura, której rezultat zauważysz natychmiast – po wyjściu z salonu kosmetycznego możesz cieszyć się pięknie podkreślonym spojrzeniem, a zalotkę schować na dno szuflady. Efekt uzyskany na zabiegu utrzymuje się do kilku tygodni (min. 2 miesięcy). Warto też zaznaczyć, że lifting działa nie tylko doraźnie, ale jest jednym z tych zabiegów, które działają długofalowo – rzęsy zostają odżywione na stałe.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg liftingu i laminacji rzęs jest bezpieczny, jednak istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Są to różnego rodzaju infekcje oraz schorzenia okolic oczu (jęczmień, zapalenia spojówek, alergie), a także choroby przewlekłe.

Przeciwwskazania do liftingu rzęs:

  • alergie oczu
  • powracające infekcje i stany zapalne oka
  • przewlekłe zapalenie spojówek
  • oczy podatne na podrażnienia
  • zespół suchego oka
  • jaskra lub zaćma

Zalecenia pozabiegowe

Rzęsy po liftingu i laminacji są wzmocnione, dlatego nie trzeba bać się makijażu – można stosować tusz do rzęs oraz inne kosmetyki. Demakijaż również nie powinien sprawić problemu. Warto jednak unikać pocierania oczu i zrezygnować z kąpieli w basenie czy morzu chociaż przez pierwszych kilka dni po zabiegu (by się zabezpieczyć, można użyć specjalnych okularów ochronnych).

Lifting i laminowanie rzęs cena

Ile kosztuje lifting rzęs? Cena zabiegu to około 130 zł. Wiele kobiet, w celu pogłębienia efektu, decyduje się też na dodatkowe zabiegi, jak przedłużanie rzęs lub zagęszczanie ich metodą 1:1. Przedłużanie rzęs to koszt min. 210 zł. Warto wykonać zabieg w sprawdzonym miejscu – bezpieczny salon kosmetyczny gwarantuje satysfakcjonujące rezultaty.

KONTAKT

GDZIE JESTEŚMY
Studio EOS
ul. Jankego 82
40-616 Katowice
ZADZWOŃ DO NAS
Telefon: 511 866 662
Telefon: 32 793 46 15
Email: recepcja@studioeos.pl
GODZINY PRACY
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 16:00
Niedziela: zamknięte